Vstup pouze pro odborníky

Vstupujete na stránky, které jsou určeny odborníkům ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění. Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a že jsem odborníkem ve smyslu této definice. Potvrzuji, že jsem se seznámil s riziky, jimž se jiná osoba než odborník, vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.

Záznam ze sympozia NUTRICIA: Intermitentní/bolusové živení a cirkadiánní rytmy u kriticky nemocných

Na konci ledna už tradičně proběhl 26. ročník mezinárodního kongresu intenzivní medicíny Colours of Sepsis, kde jsme na sympoziu dostali příležitost představit novou generaci enterální pumpy Flocare® InfinityTM III s novými unikátními funkcemi.

Pro ty z Vás, kteří se kongresu nemohli zúčastnit, přinášíme možnost zhlédnout záznam ze sympozia na našich webových stránkách.

Sympozium moderoval a první přednáškou zahájil MUDr. Roman Kula, CSc., na téma Bolusově nebo kontinuálně?  Metabolický efekt bolusového živení u kriticky nemocných pacientů.

Druhou přednášku na téma Management bolusového živení v intenzivní péči odprezentovala Doc. MUDr. Marcela Káňová, PhD.

Na závěr sdílel své zkušenosti s bolusovým živením za pomoci nové enterální pumpy MUDr. Pavel Rutar s přednáškou 1 / 2 /3 hotovo: Bolusové živení s Flocare® InfinityTM III. 

 

 

Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám