Vstup pouze pro odborníky

Vstupujete na stránky, které jsou určeny odborníkům ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění. Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb. a že jsem odborníkem ve smyslu této definice. Potvrzuji, že jsem se seznámil s riziky, jimž se jiná osoba než odborník, vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.

Záznam ze sympózia: Nutrison Protein Shot - Trefa do černého

Na konci dubna proběhl 24.ročník mezinárodního kongresu intenzivní medicíny Colours of Sepsis, kde jsme měli unikátní příležitost představit novinku na poli intenzivní medicíny, Nutrison Protein Shot, modulární dávku proteinu pro přesně cílenou proteinovou intervenci.

Pro Ty z Vás, kteří se kongresu nemohli zúčastnit přinášíme možnost shlédnout záznam ze sympozia na našich webových stránkách.

Sympozium moderoval a první přednášku zahájil MUDr. Roman Kula, CSc., na téma Kumulace proteinových deficitů v intenzivní péči. Následně novinku Nutrison Protein Shot představil Mgr. Marek Tomečka, PhD. 

Na závěr sdíleli své zkušenosti s použitím Nutrisonu Protein Shot MUDr. Kamil Bezděk a MUDr. Antonín Spálený, kteří měli možnost přípravek vyzkoušet v klinické praxi a ověřit si jeho jednoduchou aplikaci pro snadné navýšení proteinových cílů.TUBE22ALLSPE26CZ

Odběr novinek Nutricia Odběr novinek

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Napište nám